Harry Redknapp
Dołączył/a: październik 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Julio Cesar
Alves Puyol Pique Bastos
Iniesta Xavi Sneijder Bale
Messi Villa
0
Badzi69
Myślisz że taki walczak jak Wilson nie da rady? :D On przybiegnie na nogach do Kataloni żeby tylko zagrać. :D
0
Nieatrakcyjny rywal?! Wilson Palacios to generał przebijający Xaviego dziesięciokrotnie. :D :D
0
A dla mnie i Yaya i Keita to zawodnicy przeciętni, bardzo podobni w umiejętnościach, którym do Busquetsa, Mascherano, Essiena, Xabiego Alonso czy Pirlo brakuje baaardzo wiele.
0
Taa Keita odejdzie i będą płacze w komentarzach jak po odejściu Toure. ^^
0
Jedno łączy sięz drugim, jak ktoś jest słaby nie jest popularny i odwrotnie.
0
Torres? ^^
0
Zaraz się dowiemy że Messi miał grać dla Polski.
0
Nie ma wielu spraw w których jestem zgodny z Pyrzo, ale tym razem muszę się zgodzić. Jak jeszcze niedawno Valdes był przeciętniakiem, tak teraz jst najlepszym bramkarzem świata wyprzedzając kolejno Julio Cesara, Reinę i Casillasa.
;)
0
Smutek - Otóż to. :) Bale to OBROŃCA, przeniesiony na pomoc, dokładniej lewe skrzydło z powodu wielu strzelonych przez niego bramek.
Gelo - Bale błysnął pod koniec roku... Bale zagrał solidny cały sezon i to między innymi (bo Modrić, Crouch, Gomes też mieli swoj udział) dzieki niemu Tottenham awansował do LM. Natomiast Coentrao błysnął tylko na mundialu, w klubie nie gra magii.
0
Bale lepszy od Coentrao :P
0
Bardziej na trenera pasowaliby mi Puyol i Xavi, ale skoro Iniesta sam chce... :)
0
Bez przesady z tymi komentarzami. Ten gość to niesforny, rozpieszczony gówniarz któremu przypadłby się trener pokroju Fergusona, który karcił by go po każdym wybryku. Pod taką opieką Balotelli został by jednym z lepszych zawodników świata, bo chłopak ma genialny potencjał, ale psychika to ponad 50% pilkarza.
0
w rewanżu 0:0 to dogrywka
0
Za Abidala mógłby być Fontas, oprócz tego szkoda że nie ma Adriano ani Thiago. Trudno. Wazne by wygrać.
0
Roo - trzeci najlepszy środkowy napastnik świata: po Villi i Drogbie oraz przed Ibrą i Tevezem
0
Żydki zazdroszczą, że Katarowi udaje się w wielkim świecie. Cała sprawa o nic.
0
Busquets, Mascherano, ewentualnie Keita.
Tyle o pivotach przez najbliższe 2 lata.
0
Wszyscy go gnoją a to świetny piłkarz, w dodatku 3 lata młodszy od Pedro. Kiedyś będzie najlepszy na świecie - to jest pewne.
0
Potrzebuje zestawienia pensji piłkarzy Barcelony. Jak ktoś ma - proszę wkleić, będę wdzięczny.
0
Potrzebuje zestawienia pensji piłkarzy Barcelony. Jak ktoś ma - proszę wkleić, będę wdzięczny.
0
Potrzebuje zestawienia pensji piłkarzy Barcelony. Jak ktoś ma - proszę wkleić, będę wdzięczny.
0
asysta Messiego
0
valdrake
co ma szacunek do tego że jest gburem? Wiem, że jest genialny, każdy kto choć trochę interesuje się piłką to wie... ale nie oszukujmy się - to gbur nie porównywalny praktycznie z nikim.
0
Trochę szacunku dla tego świetnego trenera, w dodatku dawniej związanego z Barceloną. Gburami to są SAF czy Wągier ale nie Van Gaal.
0
Oj dobrze wiem że gra na prawej, mała literówka... -.-
0
Bez sensu artykuł... A kto Daniego nie chce? To najlepszy LO na świecie.
0
Uważam, że za 300 milionów możnaby go sprzedać spokojnie, bo i kupiłoby się na jego miejsce Fabregasa i pokryło sporą część długu klubowego... za 100 milionów nie ma o czym gadać. Poza tym, za 300 mln też nie ma o czym gadać bo serce Andresa wiadomo gdzie jest.
0
Osoby czytające większość komentarzy zapewne pamiętają jak pisalem kilka miesiecy temu o tym zawodniku, ma niesamowitą siłę i potencjał i już mimo młodego wieku spore doswiadczenie i opanowanie. Jak najbardziej jestem za, bo ten gość to przyszłość reprezentacji Francji i bije na głowe wszystkich stoperów tak młodego pokolenia.
0
Klubopodobna imitacja pokonała prawdziwy klub 4:1, dziwne...